Manager Centrum Dystrybucji - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, polskiej sieci handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Centrum DystrybucjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie Centrum Dystrybucji z główną orientacją na poprawę wydajności i efektywności operacji;
  • Zarządzanie zespołem managerów odpowiedzialnym za dział liczący do 1,5 tysiąca pracowników w bardzo szybkim/krytycznym czasowo i wymagającym środowisku;
  • Zarządzanie i kierowanie planami kadrowymi, harmonogramami, inicjatywami dotyczącymi jakości, zmiany procesów i wszelkimi inicjatywami, które mają na celu osiąganie planów biznesowych;
  • Promowanie najlepszych praktyk pracy we wszystkich działaniach i zmianach;
  • Ścisła współpraca z działami pomocniczym (HR, finanse, bezpieczeństwo, IT) w celu budowania i zabezpieczania wsparcia i zasobów dla projektów i inicjatyw;
  • Bliska współpraca z innymi działami w firmie – działem handlowym, działem planowania, działem operacyjnym;
  • Zarządzanie budżetem i jego efektywnością.

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w kierowaniu rozbudowanymi zespołami operacyjnymi wyższego szczebla (środowiska produkcyjne, nieprodukcyjne lub dystrybucyjne) w dynamicznym środowisku ;
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami ludzkimi (powyżej 1000 osób w systemie 3 zmianowym);
  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami logistycznymi  we współpracy z innymi działami w organizacji (dział handlowy, finanse, IT);
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów i bardzo silnymi umiejętnościami analitycznymi zgodnie z wymaganiami, aby przyjrzeć się i znaleźć rozwiązania dla różnych wyzwań operacyjnych;
  • Umiejętność trafnej oceny, służącej podejmowaniu kluczowych decyzji w krótkim czasie;
  • Orientacja na wynik i szukanie rozwiązań;
  • Umiejętność wpływania na innych, przekonywania do swoich pomysłów i skutecznego wdrażania ich.

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
  • Wynagrodzenie zasadnicze i premia roczna uzależniona od wyników pracy;
  • Opieka medyczna Enel-Med;
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.