Mailowa obsługa Klienta w j. niemieckim

Warszawa, mazowieckie

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jeśli znasz język niemiecki i lepiej czujesz się w kontakcie mailowym, mamy idealną opcję dla Ciebie!

Z nami bez problemu połączysz studia i inne zajęcia, ponieważ oferujemy elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb. Doświadczenie nie jest istotne - jesteśmy po to aby umożliwić Ci rozwój.

Czym będziesz się zajmować:

  • Mailową obsługą klienta w języku niemieckim,
  • Aktualizacją zamówień prasy,
  • Wprowadzaniem danych do systemu,
  • Rozpatrywaniem i udzielaniem pisemnych odpowiedzi na reklamacje.

Czego oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie B2,
  • Chęci do pracy, rzetelności
  • Dyspozycyjności do pracy min. 80 godzin w miesiącu,
  • Dobrej obsługi komputera i podstawowych narzędzi systemowych.

Oferujemy:

  • pracę dla prestiżowego klienta z branży wydawniczej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji języka poprzez stały kontakt mailowy z klientami niemieckojęzycznymi,
  • pełne przeszkolenie i wdrożenie do pracy na systemie SAP,
  • przyjazne warunki pracy w komfortowym biurze na Mokotowie,
  • ciekawe wyzwania i szkolenia prowadzone przez naszych trenerów,
  • stabilne zatrudnienie,
  • udział w rekrutacjach wewnętrznych umożliwiających awans,
  • elastyczny grafik (projekt pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-22),
  • benefity pozapłacowe (karta Multisport),
  • niepowtarzalną atmosferę pracy.

Armatis-LC jest firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na... odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 25 lat działalności zdobyliśmy uznanie klientów z różnych branż. Jesteśmy jednym z liderów w sektorze zarządzania relacjami z klientem na odległość.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta