Andra Sp. z o.o.
ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitale.
Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych oraz systemów chłodniczych.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Swobodną atmosferę pracy
  • Szkolenia oraz naukę jęz. angielskiego
  • Możliwość samodzielnego wyboru benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • Spotkania integracyjne

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Kompletacja, pakowanie i wysyłka materiałów do odpowiednich zleceń produkcyjnych
  • Przygotowywanie i przepływ dokumentacji magazynowej zgodnie z wew. zasadami
  • Aktualizacja danych w systemie magazynowym
  • Stała kontrola nad stanami magazynowymi
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji magazynowych
  • Dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • odpowiedzialność, sumienność w codziennej pracy
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy – umiejętność szybkiego przełączania się między różnymi zadaniami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.