Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracownika na stanowisko Magazyniera.

Wymagania

Zakres obowiązków:

- Sortowanie paczek

- Załadunek i rozładunek paczek do odpowiednich kontenerów oraz samochodów

- Skanowanie przesyłek według procedur operacyjnych

- Ogólne fizyczne prace w obrębie magazynu

Oczekiwania:

- Gotowość do pracy w godzinach od 02:00 do 08:00 (6/8 etatu) lub od 16:00 do 21:00 (5/8 etatu)

- Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

- Punktualność

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Wynagrodzenie 20 zł brutto/H + dodatek za pracę w nocy

- Wypłatę zawsze na czas do 10-tego każdego miesiąca

- Możliwość skorzystania z pakietów świadczeń socjalnych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
20,00 zł - 22,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie