Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: ul. Szyszkowa-Okęcie niedaleko pętli autobusowej i tramwajowej przy Al. Krakowskiej

Oferujemy:

zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenia z pełnymi składkami ZUS(składki zdrowotne, rentowe, emerytalne)
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;
stawkę 13zł netto/h;
terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
możliwość podpisania umowy już na spotkaniu rekrutacyjnym;
przyjazną atmosferę.

Opis stanowiska:

kompletowanie i pakowanie książek, artykułów biurowych;
przyjmowanie dostaw;
etykietowanie.

Wymagania:

dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;
chęci do pracy;
sprawność fizyczna;
umiejętność pracy w zespole;
doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV lub o wysłanie sms o treści KSIĄŻKA 519-301-108

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie