Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

MAGAZYNIER
Miejsce Pracy: Warszawa

Wymagania

Oczekiwane doświadczenie zawodowe i kwalifikacje:

·         doświadczenie w pracy w magazynie min. 2 lata

·         wymagane zaświadczenie o niekaralności

·         umiejętność pracy oraz uprawnienia suwnice z poziomu „0”

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym  (2 zmiany)

·         nienaganny przebieg pracy

Oferujemy:

·         pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

·         wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         dobrą atmosferę w pracy

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

STAPPERT jest wiodącym europejskim dystrybutorem produktów długich wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji