Opis stanowiska pracy

Praca na pełny etat w magazynie w hurtowni papierniczej – praca dzienna na 1 zmianę

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie zamówień do wysyłki
  • Kompletacja zamówień
  • Dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

CV prosimy wysyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Jesteśmy importerem artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych. Jako... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie