Magazynier z UDT - zapraszam osoby niepełnosprawne

Probet Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Probet jest liderem w aktywizacji zawodowej i zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Magazynier z UDT

Miejsce pracy: Bielsko - Biała, ul. Konwojowa

Do rekrutacji zapraszamy osoby niepełnosprawne.

Zakres obowiązków:

  • prace pomocnicze na magazynie przy użyciu wózka widłowego i bez,
  • kompletacja zamówień z użyciem wózka widłowego i bez,
  • foliowanie paczek do wysyłki,
  • prace porządkowo-gospodarcze na magazynie i na terenie zewnętrznym.

Oczekiwania:

  • chęci do pracy,
  • podnoszenie ciężarów 15-20kg,
  • obsługa maszyny do foliowania,
  • uprawnienia UDT,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 3800 zł netto,
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14:00.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.