Magazynier w agencji reklamowej

Warszawa, mazowieckie

Dreamtex

Opis stanowiska pracy

Firma Dreamtex jest dystrybutorem odzieży i gadżetów reklamowych. Zajmujemy się produkcją odzieży z nadrukami i haftami.

Dołącz do naszego zespołu i zostań na dłużej.

W naszej firmie, wiele osób zaczynało pracę w magazynie, przechodząc następnie do działów sprzedaży i handlowego.

www.dreamtex.pl

Do obowiązków na tym stanowisku należą:

  • Przyjmowanie codziennych dostaw i wydawanie towarów
  • Przygotowywanie towaru pod zamówienia
  • Nadzór nad przechowywanym towarem
  • Stała kontrola nad stanami magazynu
  • Udział w inwentaryzacjach magazynowych
  • Przygotowywanie wysyłek
  • Prace porządkowe w magazynie

Zatrudniając Cię, oczekujemy:

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy fizycznej
  • Zorientowanie na wysoki poziom obsługi
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność, uczciwość, sumienność
  • Bez nałogów

Wymagania

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu sprzedażowego Symfonia Handel oraz Prawo Jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Dreamtex jest na rynku od 1993r.
Specjalizujemy się w produkcji odzieży... firmowej.
Od 20 lat jesteśmy dystrybutorem odzieży marki Promostars.
Zajmujemy się znakowaniem odzieży reklamowej, korporacyjnej oraz sportowej. Importujemy wysokiej klasy surowce do nadruków marki Siser, bedąc jednocześnie największym dystrybutorem tej marki w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Inne