Magazynier 1/2 etatu 5:30-9:30 Warszawa

Agencja Zatrudnienia KS Service

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286

Obecnie dla Naszego Klienta, który jest jednym z największych dostawców usług kurierskich w Europie, szukamy osób na stanowisko Pracownik magazynowy.

Lokalizacja: Warszawa Ochota.

Zakres obowiązków:
  • skanowanie paczek,
  • wyładunek paczek z kontenera,
  • ogólne prace porządkowe/magazynowe.

Nasze wymagania nie są duże, wystarczą chęci oraz zaangażowanie.

Oferujemy:
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • praca na 1/2 etatu w godzinach 5:30-9:30,
  • wynagrodzenie: 2500 zł brutto + 15% premii (2250 zł na rękę).

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, zachęcamy do składania swoich aplikacji, bądź kontaktu: 571 243 498.

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.