Opis stanowiska pracy

Centrum Terapii Autyzmu SOTIS to wiodąca placówka w Polsce zajmująca się diagnozą, terapią oraz edukacją osób ze spectrum autyzmu. Pracownicy SOTIS od kilkunastu lat pomagają dzieciom z autyzmem, ich rodzinom oraz młodzieży i dorosłym z Zespołem Aspergera. Zajęcia terapeutyczne są prowadzone w 8 ośrodkach w Polsce. SOTIS zatrudnia ponad 100 specjalistów, w tym m.in. psychologów, psychiatrów, logopedów, pedagogów, terapeutów integracji sensorycznej i fizjoterapeutów.

Aktualnie prowadzimy rekrutację do programu terapeutyczno-przedszkolnego SOTIS na Pradze-Południe oraz Żoliborzu na stanowisko:

Logopeda

Oferujemy:

  • stabilną pracę w zespole specjalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość korzystania z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
  • rozwój merytoryczny w obszarze potwierdzonych naukowo technik terapeutycznych dla osób z autyzmem w modelu NPDC - szkolenia wewnętrzne, wsparcie merytoryczne, superwizję oraz możliwość udziały w szkoleniach zewnętrznych i konferencjach.

Opis stanowiska:

  • terapia mowy i komunikacji dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku 1,5 – 9lat,
  • przeprowadzanie diagnozy logopedycznej,
  • prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych,
  • prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnej ze standardami SOTIS i wymogami oświatowymi,
  • przygotowywanie pomocy do zajęć,
  • udział w spotkaniach klinicznych zespołu,
  • współpraca z innymi specjalistami pracującymi z dzieckiem,
  • udział w konsultacjach dla rodziców.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia w zakresie logopedii lub neurologopedii,
  • przygotowania pedagogicznego lub deklaracji jego uzupełnienia,
  • doświadczenia w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu,
  • znajomości alternatywnych metod komunikacji,
  • umiejętności nawiązywania kontaktu i relacji z dziećmi,
  • umiejętności prowadzenia rozmów i współpracy z rodzicami,
  • czerpania radości z pracy z dziećmi,
  • cierpliwości i szacunku do potrzeb dzieci i rodziców,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności organizacyjnych,
  • nienagannej kultury osobistej.

Dołącz do naszego Zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Centrum Terapii Autyzmu Sotis zajmuje się kompleksową terapią dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem