Logistics Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Ze względu na rozwój organizacji i rosnącą obecność na rynkach globalnych, poszukujemy obecnie Logistics Managera, który będzie kluczowym członkiem zespołu zarządzającego łańcuchem dostaw.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, znana z wysokiej jakości produktów i innowacyjnych rozwiązań.

Opis stanowiska

  • Planowanie, koordynacja i zarządzanie operacjami logistycznymi na poziomie międzynarodowym.
  • Optymalizacja procesów logistycznych, magazynowych i transportu.
  • Negocjacje z dostawcami, przewoźnikami i partnerami logistycznymi w celu osiągnięcia korzystnych warunków umów.
  • Monitorowanie i kontrola kosztów operacyjnych oraz zarządzanie budżetem logistycznym.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami i standardami bezpieczeństwa i jakości.

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość przepisów i standardów logistycznych, a także umiejętność ich wdrożenia
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premia roczna
  • Programy rozwoju zawodowego i szkolenia
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Nowoczesne narzędzia i technologie logistyczne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page