Logistics Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko

Logistics ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy zespołu dedykowanego do obsługi operacji magazynowych i transportowych;
  • Realizacja strategicznych projektów biznesowych i inwestycyjnych w obszarze Łańcucha Dostaw;
  • Planowanie oraz implementacja rozwiązań mających na celu usprawnienie procesów;
  • Analiza i optymalizacja kosztów łańcucha dostaw i prowadzenie projektów oszczędnościowych;
  • Optymalizacja pełnego cyklu zamówień;
  • Prowadzenie negocjacji stawek z przewoźnikami oraz dostawcami;
  • Rozwój wskaźników zarządzania łańcuchem dostaw oraz kontrola działań jakościowych i ilościowych;
  • Aktywna współpraca z innymi działami organizacji takimi jak Dział Sprzedaży oraz Dział Księgowości;

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Efektywne zarządzanie czasem swoim oraz podległego zespołu;
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel oraz systemów klasy ERP;

Co oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty Multisport oraz kart lunchowych;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz osobistego;
  • Możliwość bycia częścią światowego lidera w swojej branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.