Loan Management Expert (Real Estate)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba dołączy do nowo-tworzonego zespołu i będzie wspierać działania operacyjne spółki w zakresie koordynacji pracy z bankami, negocjacje umów, warunków finansowania inwestycji, termsheetów ale i nie tylko.

Idealna rola dla osób, które mają od 3-7 lat doświadczenia w zakresie zakresie kredytów strukturyzowanych w branży nieruchomości. Doświadczenie w bankach mile widziane.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, rozpoznawalnej spółki z branży nieruchomości z uwagi na rozwój poszukujemy osoby na stanowisko Loan Management Expert do siedziby w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Wstępny przegląd wniosków kredytowych od banków, negocjacja warunków finansowania z kredytodawcami,
  • Przegląd propozycji pożyczek aby wybrać pożyczkodawcę,
  • Przeglądanie i omawianie dokumentów kredytowych z prawnikami,
  • Działania dążące do zamknięcia kredytu i późniejszymi warunkami,
  • Wdrożenia pakietu bezpieczeństwa,
  • Przegląd comiesięcznych pożyczek i koordynacja z zespołem skarbowym, kierownikiem projektu, monitorem projektu i bankiem,
  • Śledzenie czasu projektu - w odniesieniu do harmonogramu zadłużenia,
  • Komunikacja z kredytodawcami w związku ze zmianą zakresu projektu, własności, itp.,
  • Koordynacja i pomoc w procesie Due Dilligence (prawnym i technicznym) w fazie, kiedy nowe finansowanie zostanie wprowadzone,
  • Koordynacja harmonogramu i procesu rocznych wycen dla kredytodawców,
  • Przygotowywanie kwartalnych sprawozdań dla kredytodawców (obliczenia finansowe, raporty majątkowe i stawki czynszu),
  • Powiadomienie o zmianach w projekcie - nowe umowy najmu, terminy najmu dzierżawy itp. Cesja nowych umów dzierżawy, nowe polisy ubezpieczeniowe,
  • Przegląd budżetu projektów / modyfikacja budżetu projektów zgodnie z wymaganiami do prezentacji pożyczkodawcy,
  • Pomoc w codziennym zarządzaniu relacjami z bankiem - drobne korespondencje,
  • Analiza portfela kredytowego,
  • Prace związane z nabyciem nieruchomości i sprzedażą w przypadku spłaty pożyczki,
  • Koordynacja wyrejestrowania zabezpieczenia po spłacie kredytu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe finansowe, bankowe lub pokrewne.
  • Minimum 3-7 lat doświadczenia na różnych stanowiskach (Specjalista, Expert, Manager) w zakresie kredytów strukturyzowanych, finansowania nieruchomości (w bankach / lub w biznesie)
  • Znajomość branży nieruchomości oraz warunków umów kredytowych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacji,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym PowerPoint oraz Excel,
  • Chęć rozwoju, dołączenia do rozwijającej się organizacji,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, pakiet benefitów, system bonusowy.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena