Lighting Systems Sales Engineer, CEE

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Renomowana globalna korporacja, lider w branży oświetleniowej, poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko:

Lighting Systems Sales Engineer, CEEMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • obsługa klientów z sektora wielkopowierzchniowych sieci detalicznych z branży spożywczej i odzieżowej oraz sieci hotelowych na terenie kilkunastu krajów regionu CEE
  • analiza istniejących i potencjalnych potrzeb klientów w obszarze systemów oświetleniowych i oszczędności energii
  • bliska współpraca z działem technicznym w przygotowaniu rozwiązań oczekiwanych przez klientów
  • aktywna sprzedaż proponowanych rozwiązań i usług
  • koordynowanie zagadnień technicznych w procesach przetargowych
  • analiza ryzyka i opłacalności proponowanych rozwiązań i usług
  • nadzorowanie fazy wdrożeniowej projektów

Wymagania:

  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży zaawansowanych usług technologicznych (systemy oświetleniowe, automatyka i  infrastruktura budynków, systemy kontrolne, etc.)
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi w wyżej wymienionym zakresie
  • wyższe wykształcenie, preferowane techniczne
  • umiejętność finansowej analizy opłacalności projektów (tworzenie biznes planów, obliczanie NPV)
  • wysokie umiejętności interpersonalne i sprzedażowe
  • proaktywne podejście do rynku
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku po półrocznym okresie wdrożeniowym
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w ramach globalnej korporacji
  • konkurencyjne uposażenie z kwartalnymi premiami za skuteczność biznesową
  • liczne benefity, w tym samochód służbowy klasy średniej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.