Opis stanowiska pracy

• Organizację, kontrolę i bieżący nadzór procesów produkcji na zmianie;
• Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego;
• Zarządzanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników na zmianie;
• Osiąganie celów dotyczących wydajności, jakości, odpadowości;
• Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji;
• Prowadzenie obowiązującej dokumentacji jakościowej i raportów w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności.
• Dbanie o porządek w miejscu pracy, egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie ( techniczne, inżynieria produkcji, technologia żywności lub pokrewne);
• Min. 2- letniego praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ( branża FMCG);
• Praktyczna znajomość norm i procedur z rodziny ISO, GMP, HACCP ;
• Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu;
• Dokładność, precyzyjność, sumienność, zaangażowanie;
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy;
• Dobra znajomość pakietu MS Office;
• Mile widziana znajomość systemu SAP;
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Gotowość do nauki nowych procesów produkcyjnych i podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji