Lider Zmiany Produkcyjnej - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, najsilniejszej marki w branży słodyczy w Polsce, poszukujemy:

Lider Zmiany ProdukcyjnejMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem zmianowym (ok 40 osób) i sporządzanie raportów o wynikach.
  • Poprawa procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing.
  • Motywowanie  i prowadzenie zespołu, przeprowadzanie cyklicznej oceny pracowników.
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów związanych z ochroną środowiska.
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych i wdrażanie nowych pracowników.
  • Realizacja planów produkcyjnych.

Wymagania:

  • ok 3 lat doświadczenia w branży produkcyjnej na stanowisku związanym z zarządzaniem grupą pracowników powyżej 10 osób.
  • Znajomość standardów jakościowych i BHP.
  • Mile widziana znajomość programu SAP.
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym, 4-brygadowym.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Doświadczenie w branży spożywczej - dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe + miesięczny system premiowy .
  • Dodatki za pracę w weekendy i święta.
  • Bogaty pakiet benefitów: m.in. dofinansowanie do posiłków, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, zniżki na produkty, dofinansowanie do biletów kolei mazowieckich.
  • Szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.