Lider Zapewnienia Jakości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie rozwiązań etykietowych klasy premium, poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Zapewniania Jakości. Jeśli posiadasz doświadczenie na pokrewnym stanowisku w branży produkcyjnej oraz posługujesz się językiem angielskim min. na poziomie średniozaawansowanym to ta oferta jest dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma będąca globalnym liderem w dziedzinie rozwiązań etykietowych klasy premium. Firma posiada ponad 100 zakładów produkcyjnych w blisko 30 krajach na całym świecie. W związku ze stabilnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Lidera Zapewnienia Jakości.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie jakości produktów, usług i procesów;
  • Monitorowanie i ocenianie efektywności zarządzania systemem zapewnienia jakości, oraz opracowywanie danych i raportowanie skuteczności podjętych działań;
  • Przygotowanie oraz prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Koordynowanie procesem reklamacji zgodnie z obowiązującymi procedurami firmy - prowadzenie i aktualizacja rejestru reklamacji, analizowanie zgłoszeń reklamacyjnych, nadzór nad zwrotami, oraz utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientem w kwestiach związanych z reklamacjami;
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Zapewnienia Jakości (Polska), Plant Managerem oraz kierownikami poszczególnych obszarów w firmie
  • Dbałość o świadomość pracowników w obszarze standardów jakościowych;
  • Utrzymywanie kontaktu z kluczowymi klientami i dostawcami w kwestiach jakościowych;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami zarządzania jakością i bezpieczeństwa produktu ISO 9001:2015 oraz BRC Packaging w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość narzędzi jakościowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje - min. B1/B2;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz umiejętność krytycznego myślenia.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (2 dni w tygodniu pracy zdalnej);
  • Lokalizacja: około 10 km na zachód od Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page