Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zajęcia na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach
  • pracę w dogodnych godzinach, ustalanych wspólnie z lektorem
  • umowę zlecenie lub umowę o współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 50-70 zł/h
  • szkolenia metodyczne oraz opiekę metodyka przez cały czas trwania kursu
  • dostęp do materiałów dydaktycznych i wszystkich zasobów edukacyjnych Szkoły
  • pracę w zgranym, sympatycznym zespole
  • premie

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • znajomości języka angielskiego, poziom min. C1
  • doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży
  • zaangażowania w wykonywaną pracę i punktualności
  • dyplomu ukończenia studiów kierunkowych lub statusu studenta studiów kierunkowych
  • przygotowania pedagogicznego oraz certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego

Szkoła istnieje na rynku wiele lat. Jesteśmy liderem wsród szkół językowych.... Organizujemy naukę języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzimy w grupach i indywidualnie na terenie całej Warszawy .
Oferujemy pracę w dogodncyh godzinach. Grafik każdego lektora jest ustalany indywidualnie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Inne , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja