Lektor języka angielskiego

Poligloci

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Szkoleń Językowych Poligloci organizuje kursy języków obcych na terenie całego kraju; aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska lektorów języka angielskiego, do prowadzenia zajęć in-company w Warszawie (Mokotów/Służewiec):

1. trzy grupy równolegle (potrzebujemy 3 lektorów), zajęcia dla każdej grupy 1 x 90 min. tygodniowo : w piątki w godz.: 15:30-17:00.

Lekcje zaplanowane są wstępnie na 15 tygodni (zakończenie puli na przełomie czerwca i lipca), z możliwością powrotu do zajęć z nową pulą lekcji po krótkiej przerwie.

2.zajęcia indywidualne, 2x90min. tygodniowo, od 16:30-18:00; sugerowane dni to wtorki i czwartki, ale ostatecznie klient może dostosować się do dyspozycyjności lektora. [Pula zajęć nie jest z góry określona.]

WYMAGAMY:

  • wykształcenie kierunkowe (filologia angielska) na poziomie minimum licencjatu
  • zaangażowanie oraz sumienność
  • przygotowanie pedagogiczne

Doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych z osobami dorosłymi mile widziane.

OFERUJEMY:

  • dobre stawki
  • stabilną pracę z możliwością rozwoju
  • opiekę metodyczną
  • materiały, pomoce dydaktyczne

GWARANTUJEMY:

  • współpracę opartą na wzajemnym szacunku
  • terminowe wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Centrum Szkoleń Językowych POLIGLOCI prowadzi szkolenia językowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia