Lektor języka angielskiego do dzieci

Szkoła Językowa Simon says

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa Simon says z siedzibą na Ursynowie

(metro Natolin, Imielin, Kabaty) i online

poszukuje osoby na stanowisko lektora j. angielskiego i hiszpańskiego

do pracy z dziećmi od września 2020 r.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym-uczymy stacjonarnie i online,
  • Odbiór dzieci ze świetlicy szkolnej na zajęcia (w razie potrzeby),
  • Kontakt z rodzicami,
  • Udział w dniach otwartych dla rodziców (dwa razy w roku),
  • Prowadzenie dokumentacji elektronicznej z zajęć.

WYMAGANIA:

  • Doskonała znajomość j. angielskiego/hiszpańskiego i metodyki nauczania dzieci,
  • Świetny kontakt z dziećmi-uczymy tylko dzieci i młodzież
  • Mile widziani studenci kolegiów nauczycielskich, lingwistyki, osoby z certyfikatem CAE lub CPE oraz uprawnieniami pedagogicznymi, osoby z doświadczeniem w pracy w przedszkolu
  • Prowadzenie działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat lub pół etatu
  • Możliwość zatrudnienia 12 miesięcy w roku. Prowadzimy: kursy dla dzieci, półkolonie dla dzieci,
  • Szkolenia, bogate i nowoczesne materiały dydaktyczne i programy nauczania,
  • Wsparcie metodyczne na co dzień,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Rodzaj pracy: Pełny etat, Część etatu, Podwykonawstwo, Stała
  • Wynagrodzenie: 40,00zł - 60,00zł za godzinę (brutto)

Prezentacja firmy

Szkoła Językowa Simon says dla dzieci i młodzieży.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
40PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia