Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/11/2018.

Lekarz Stomatolog, Endodonta

Warszawa, mazowieckie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Przychodnia AMODENT. Centrum Rehabilitacji w Warszawie

Specjalizacja: Stomatologia zachowawcza z endodoncją, Stomatologia ogólna

Nasza placówka medyczna w Warszawie przy ul. Skoroszewskiej 7 lok. U1 powiększyła się o kolejny gabinet stomatologiczny, dlatego nawiążemy współpracę z nowymi lekarzami stomatologami.

Przychodnia AMODENT to miejsce pracy, w którym cenimy sobie:
- Wysoką jakość obsługi pacjenta
- Tradycję oraz doświadczenie na lokalnym rynku usług medycznych
- Dobrą organizację pracy w przyjaznej atmosferze
- Możliwość współpracy z innymi specjalistami
- Wzajemną pomoc i wsparcie
- Nowoczesne oraz estetycznie wyglądające gabinety lekarskie
- Mikroskop, RVG w gabinecie, Pantomogram, Cefalometria, Tomografia

Zapraszamy do współpracy nowych lekarzy!

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia