Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/07/2018.

Lekarz Stomatolog, Endodonta

Warszawa, mazowieckie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Przychodnia AMODENT. Przychodnia Skorosze

Specjalizacja: Stomatologia ogólna, Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Zapraszamy do współpracy Lekarzy Stomatologów z minimum dwuletnim doświadczeniem. Nasza placówka medyczna przy ul. Skoroszewskiej 7 powiększyła się o kolejny gabinet stomatologiczny.

Przychodnia AMODENT to miejsce pracy, w którym cenimy sobie:

- Wysoką jakość obsługi pacjenta
- Tradycję oraz doświadczenie na lokalnym rynku usług medycznych
- Dobrą organizację pracy w przyjaznej atmosferze
- Możliwość współpracy z innymi specjalistami
- Wzajemną pomoc i wsparcie
- Nowoczesne oraz estetycznie wyglądające gabinety lekarskie
- Mikroskop, RVG w gabinecie, Pantomogram, Cefalometria, Tomografia, Obtura

Zapraszamy do współpracy!

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia