Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/07/2018.

Lekarz Medycyny Rodzinnej

Warszawa, mazowieckie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Przychodnia AMODENT. Przychodnia Ursus

Specjalizacja: Medycyna rodzinna, Bez specjalizacji

Szanowni Państwo,

Nawiążemy współpracę z lekarzem medycyny rodzinnej w ramach pracy w POZ. Forma zatrudnienia, jak i czas pracy zależy od osobistych preferencji oraz stanowiska na które prowadzona jest rekrutacja.

Przychodnia Amodent działa na rynku usług medycznych od 2003 roku. Od tamtej pory zapewniła sobie pozycję wiodącego świadczeniodawcy w Warszawie Ursus, Piastowie i okolicach. W czterech lokalizacjach zatrudnionych jest ponad 80 osób z wykształceniem medycznym: lekarze, lekarze dentyści, pielęgniarki, położne, fizjoterapeuci, asystentki i higienistki stomatologiczne. Cechuje nas wysoka dbałość o jakość usług oraz praca w wysokim standardzie.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy!

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia