Lekarz Asystent

Kompendium24

Warszawa, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. Prof. dr hab. med. Eleonory Reicher

Specjalizacja: Bez specjalizacji

Ogólny zakres obowiązków:
• Opieka lekarska nad Pacjentami Kliniki i Polikliniki
• Udział w badaniach Naukowych i Klinicznych
• Dyżury lekarskie w Klinice
• Konsultacje internistyczne

Wymagania:
• Lekarz po stażu podyplomowym, planujący specjalizację lub z uzyskaną specjalizacją w dziedzinie niezabiegowej,

• Odpowiedzialność i wysokie standardy etyczne
Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku
• Pracę w prestiżowej Instytucji

Dodatkowe informacje:
• zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
• po zakończeniu procedury nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.