Leasing Manager- Office (Fundusz Inwestycyjny)

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces komercjalizacji nowoczesnych nieruchomości biurowych w Polsce.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy fundusz inwestycyjny który prężnie rozwija się na Polskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie najemców powierzchni biurowych
  • Opracowywanie strategii działania związanej z wynajmem oraz planu działań marketingowych
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji, kompletowanie dokumentacji, przygotowywanie i podpisywanie umów najmu
  • Współpraca z agencjami nieruchomości, z kancelarią prawną, oraz partnerami zaangażowanymi w wynajem
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych pozytywnych relacji z klientami/najemcami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych
  • Rozwinięta sieć kontaktów oraz znajomość rynku komercyjnego
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz bardzo dobra znajomość aspektów biznesowych i prawnych związanych z wynajmem
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w stale rozwijającej się firmie
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena