Oferta wyróżniona

Leasing Technical Manager (Industrial)

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera powierzchni komercyjnych, poszukujemy aktualnie odpowiedniego Kandydata do objęcia stanowiska:

Leasing Technial Manager (Industrial)

Będziesz odpowiadał za techniczne wsparcie działań komercjalizacyjnych powierzchni magazynowo - biurowych z ramienia właściciela nieruchomości. Do Twoich zadań należeć będzie przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów najmu, udział w spotkaniach handlowych. Będziesz także współpracował z Project Managerem oraz Architektem w zakresie aspektów techniczno - designerskich, space planów, działań fit - outowych. Jest to praca dla osoby z doświadczeniem w wynajmie powierzchni komercyjnych z poziomu Property Brokera / Jr Leasing Managera, przy jednoczesnym doświadczeniu w charaktrze PM (FIT - OUT) Managera / Koordynatora, dla której stanowisko Leasing Managera będzie stanowić kolejny krok w karierze zawodowej.

Nasz Klient oczekuje:

  • 2-3 - letniego doświadczenia zawodowego w komercjalizacji powierzchni komercyjnych (doświadczenie w sektorze magazynowym może stanowić istotny atut)
  • Doświadczenia po stronie dewelopera - inwestora bądź agencji nieruchomości w zakresie negocjacji umów, prowadzenia spotkań z Klientami
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Praktyki w zakresie zagadnień designersko - fit - out - wych
  • Wysokich zdolności negocjacyjnych, ugruntowanej wiedzy technicznej, bardzo dobrej organizacji pracy
  • Chęci dalszego rozwoju w kierunku leasingowym
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę bądź zatrudnienie w modelu B2B - w zależności od preferencji Kandydata
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena