Lead Generation Specialist - Social Selling

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Nasza firma to międzynarodowy start-up, który zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych technologii w pracy farmaceutów, a dzięki narzędziom znajdującym się w naszej ofercie wspiera transformację cyfrową zawodu.

Poszukujemy farmaceutów, którzy podejmą się pracy polegającej na generowaniu leadów w kanałach social media. Jest to stanowisko, na którym będziesz miał/-a bezpośredni kontakt z przyszłymi i obecnymi klientami. Podczas gdy siedziba firmy znajduje się w Warszawie, nasi potencjalni klienci znajdują się w różnych krajach. Twoim podstawowym narzędziem i środowiskiem pracy będą kanały social media. To od Twojej pomysłowości i kreatywności będzie zależeć sposób znalezienia potencjalnych klientów. Na pewno będziesz miał/-a okazję nawiązać sporo nowych znajomości z farmaceutami z całego Świata.

Potrzebujemy osoby pewnej siebie, zmotywowanej na osiąganie celów, pozytywnej, która nie boi się trudnej pracy. Na początek zapewniamy elastyczny grafik i miejsce pracy, jednak chcielibyśmy żebyś pracował/-a nie mniej niż 20h tygodniowo. Stanowisko z czasem może przekształcić się w pełnoetatowe.

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prześlij swoje CV za pomocą formularza na stronie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne (mgr farmacji)

  • Wcześniejsze doświadczenie w kontaktach sprzedażowych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, w mowie i piśmie, w tym możliwość tworzenia treści dla potencjalnych klientów, które wzbudzą ich zainteresowanie i zaowocują sprzedażą

  • Wysoki poziom profesjonalizmu połączony z asertywnością

  • Doświadczenie w użytkowaniu CRM

  • Orientacja na wyniki i wytrwałość

  • Wielozadaniowość

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego.

Oferujemy

  • Możliwość pracy z domu w nienormowanym czasie pracy (minimum 20h / tygodniowo)

  • Umowę cywilno - prawną z możliwością zatrudnienia na pełen etat

  • Niezbędne do pracy narzędzia cyfrowe

  • Zdalne szkolenie

Twoje obowiązki

  • Rozwijanie możliwości sprzedaży za pośrednictwem zimnego e-maila / kontaktu Social Media

  • Słuchanie potrzeb klienta i działaj zgodnie z nimi w czasie rzeczywistym

  • Poszukiwanie nowych klientów poprzez badania rynku

  • Pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach

  • Aktualizacja CRM o nowe informacje o potencjalnych klientach

  • Strategicznie zdobywaj nowych potencjalnych klientów za pomocą kanałów social media

  • Komunikacja z potencjalnym klientem w celu prezentacji oferty i odpowidzi na ewentualne pytani

  • Follow-up komunikacji z potencjalnymi klientami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.