Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w renomowanej, polskiej kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku w zespole Banking & Finance. Poszukiwany Prawnik będzie odpowiedzialny za wsparcie pracy starszych prawników przy strukturyzowaniu transakcji udzielenia finansowania oraz przygotowaniu i negocjowaniu dokumentacji dotyczącej udzielenia finansowania.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest renomowana, polska kancelaria prawna o ugruntowanej pozycji na rynku, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Prawnika - Banking & Finance

Opis stanowiska

  • Wspieranie starszych prawników w strukturyzowaniu transakcji o udzielenie finansowania lub restrukturyzacji istniejącego zadłużenia
  • Przygotowywanie i negocjowanie dokumentacji dotyczącej udzielenia finansowania
  • Tworzenie raportów due diligence oraz opinii prawnych
  • Bieżące wsparcie klientów kancelarii
  • Kontakt z klientami kancelarii

Profil kandydata

  • Tytuł magistra prawa (mile widziany status aplikanta I - II roku)
  • Minimum rok specjalizacji w zespole Banking & Finance renomowanej kancelarii prawnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w tym znajomość terminologii prawniczej
  • Doświadczenie w procesach udzielania finansowania
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie

Oferujemy

  • Praca przy dużych projektach w prestiżowej kancelarii prawnej
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura