Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyła w procesie zakupu nieruchomości ale bez odpowiedzialności związanej z wyszukiwaniem gruntów. Do głównych obowiązków będzie należało wsparcie, koordynacja procesu zakupowego pod kątem administracyjno/prawny.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper, który specjalizuje się w realizacji projektów komercyjnych - magazynowch.

Opis stanowiska

  • Analiza potencjału gruntów inwestycyjnych;
  • Uczestniczenie w organizacji procesu sprzedaży i kupna nieruchomości;
  • Nadzór nad opracowaniem aktów notarialnych oraz przygotowywanie umów przedwstępnych;
  • Kontakt z urzędami oraz gestorami sieci;
  • Bieżące prowadzenie baz danych oraz przygotowanie ofert i raportów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (gospodarka przestrzenna, geodezja i kartografia, ochrona środowiska, prawo, zarządzanie nieruchomościami i pokrewne);
  • Minimum 2-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie magazynowym);
  • Wysokie zaangażowanie oraz nastawienie na rozwój;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość realizacji nowoczesnych oraz innowacyjnych projektów inwestycyjnych;
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena