Лакувальник(маляр) (м/ж)/Lakiernik (malarz) (m/k)

Trenkwalder

Stanowice, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanowice
Вакансія на посаду лакувальник(маляр).

Компанія являється ключовим партнером та постачальником широкого асортименту металоконструкцій для найбільших виробників, які працюють в галузях: будівельне машинобудування, автомобілебудування, залізниця, крани та підйомники, сільське господарствота відновлювальна енергетика.

В обов'язки працівника входить:
  • фарбування(лакування) згідно з процедурам для замовлених проєктів,
  • підготовка лакофарбової суміші відповідно до процедур і технічної документації,
  • вимірювання необхідних параметрів процесу,
  • створення документації (карти контролю процесу, робочі карти, зразки фарби і т.) для кожної партії,
  • виконання ремонту лакофарбових дефектів (полірування, ремонт та ін.),
  • активна участь у розв'язанні проблем якості,
  • оптимізація процесу в області власної роботи та відділу,
  • моніторинг використання матеріалу,
  • дотримання правил техніки безпеки,
  • співпраця з іншими співробітниками та керівництвом,
  • турбота про майно компанії,
  • розвиток навичок лакування та фарбування.
Oferta pracy na stanowisko lakiernik (malarz).

Firma jest kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji stalowych dla największych producentów działających w branżach: budowa maszyn, Motoryzacja, kolej, dźwigi i podnośniki, rolnictwo, energia odnawialna.

Do obowiązków pracownika należy:
  • malowanie (lakierowanie) zgodnie z procedurami dla zleconych projektów,
  • przygotowanie mieszanki lakierniczej zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną,
  • pomiar wymaganych parametrów procesu,
  • tworzenie dokumentacji (mapy kontroli procesu, mapy robocze, próbki farb itp.) dla każdej partii,
  • wykonywanie napraw ubytków lakierniczych (polerowanie, naprawa itp.),
  • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • optymalizacja procesu w zakresie własnej pracy i działu,
  • monitorowanie wykorzystania materiału,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa,
  • współpraca z innymi pracownikami i kierownictwem,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • rozwijanie umiejętności lakierowania i barwienia.

Вимоги до кандидата:
  • досвід роботи у напрямку фарбування, лакування,
  • можливість роботи в 3 змінній системі,
  • вміння користуватися фарборозпилювачем (горизонтальне вологе фарбування),
  • знання польської мови на комунікативному рівні.
Wymagania dla kandydata:
  • doświadczenie w zakresie malowania, lakierowania,
  • chęć pracy w 3 systemie zmianowym,
  • umiejętność posługiwania się lakiernikiem (poziome malowanie na mokro),
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Пропонуємо кандидатам:
  • офіційне працевлаштування на підставі договору (umowa o pracę),
  • медичне страхування для вас та вашої родини,
  • оплачувана відпустка,
  • стабільна конкуренцій на заробітна плата + високі премії,
  • допомога в оформленні документів,
  • дружній колектив і приємну атмосферу в праці.
Oferta dla kandydatów:
  • oficjalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • płatny urlop,
  • stabilne wynagrodzenie + wysokie składki,
  • pomoc w załatwieniu formalności,
  • przyjazny zespół i miła atmosfera w pracy.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116, +48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.