KYC CDD Analyst - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
KYC CDD AnalystMiejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Analiza transakcji klientów i ich profili pod kątem sygnałów wskazujących na pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu w badaniach due diligence,
  • Weryfikacja dokumentów rejestracyjnych klienta,
  • Monitorowanie i prowadzenie bieżącej analizy klientów oraz dokumentowanie wyników, prowadzonych analiz.

Wymagania:
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze KYC (Know Your Customer); AML (Anti-Money-Loundering); Due Diligence,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. C1,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Certyfikat zawodowy z obszaru AML – mile widziany,
  • Umiejętności analityczne.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy (ścieżka managerska lub ekspercka),
  • Szeroki pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna),
  • Projekty międzynarodowe,
  • Bon szkoleniowy  na szkolenia zewnętrzne lub certyfikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.