Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierowcy/Kuriera w Warszawie

Wymagania

Obowiązki

· doręczanie oraz odbieranie przesyłek,

· prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,

· terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia.

Wymagania

· prawo jazdy kat. B (min. 1 roczne doświadczenie),

· umiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta i terenów pozamiejskich,

· dyspozycyjność oraz sprawność fizyczna,

· umiejętność pracy w zespole,

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

· wynagrodzenie stałe plus premie (do 4500zł brutto/m-c),

· system szkoleń w zależności od posiadanego stanowiska,

· możliwość pracy w zespole międzynarodowym pod okiem doświadczonych kurierów,

· gwarantujemy ubiór służbowy,

· gwarantujemy samochód służbowy (do 3,5 t np. Volkswagen Crafter).

Jesteśmy grupą polskich firm specjalizującą się w rekrutacji i rozwoju pracowników, przede... wszystkim na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej.
Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu rekrutacji, kadr i płac, szkoleń i rozwoju pracowników.
Dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem zarówno z osobami rekrutowanymi jak i z naszymi kontrahentami. Każdego dnia przygotowujemy kolejne miejsca pracy i kolejnych dopasowanych do nich pracowników.

W ostatnich latach prężnie rozwinęliśmy rekrutację pracowników tymczasowych do pracy w Polsce i Niemczech, przede wszystkim w branży logistycznej i szeroko pojętej produkcji.

Nasza specjalizacja w zakresie pracy tymczasowej i stałej, opiekunów dla seniorów, kurierów i outsourcingu procesów zaowocowała połączeniem pracodawców z tysiącami nowych pracowników.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców