Kurier Miejski

VIKTORIO

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

FIRMA KURIERSKA VIKTORIO ZATRUDNI OSOBY NA STANOWISKO:

KURIER MIEJSKI

Opis stanowiska :

  • rozwożenie przesyłek na terenie Warszawy i okolic
  • doręczenie „od drzwi do drzwi”
  • załatwianie spraw w urzędach, zakupy itp.

Wymagania:

  • kultura osobista
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.B (mile widziane kat. A)
  • własny, ekonomiczny pojazd (samochód osobowy, skuter, motocykl) - po okresie próbnym możliwość pracy samochodem służbowym

Oferujemy:

  • pracę z ciekawymi ludźmi w małej rodzinnej firmie (bez procedur korporacyjnych)
  • codziennie nowe wyzwania zawodowe
  • możliwa prowizja w przypadku zainteresowania współpracą z firmą nowego klienta
  • premia motywacyjna
  • zatrudnienie na 1/8 etatu lub umowa o współpracy ( własna działalność gospodarcza)
  • atrakcyjny system wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

FIRMA KURIERSKA DZIAŁAJĄCA NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC OD 1997 R... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców