Kupiec - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - miedzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko:

KupiecMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Definiowanie strategii działania w danej grupie zakupowej,
  • Analiza i monitorowanie trendów i rynku dostawców,
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami,
  • Negocjacje z dostawcami i ustalanie warunków współpracy,
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych,
  • Realizacja targetów oszczędnościowych,
  • Nadzorowanie przebiegu procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi procedurami w danej kategorii,
  • Współpraca z zakładami produkcyjnymi w celu realizacji potrzeb produkcyjnych i inwestycyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie min. 3lat na podobnym stanowisku w zakupach produkcyjnych (mile widziane na rzecz kilku zakładów produkcyjnych),
  • Znajomość procedur zakupowych i doświadczenie w globalnych projektach zakupowych,
  • Mile widziane doświadczenie przy wdrażaniu systemu klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego),
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Doświadczenie w SAP konieczne

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w projektach działowych i międzynarodowych,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i karnetów sportowo-rekreacyjnych
  • Możliwość udziału w szkoleniach zawodowych, w tym w zajęciach z j. angielskiego,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.