Kupiec - branża medyczna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, skandynawskiej firmy z branży medycznej, poszukujemy zmotywowanych kandydatów/ek na nowotworzone stanowisko Specjalisty ds. zakupów. Osoba na tym stanowisku będzie ulokowana w dziale finansów i będzie odpowiadać za wsparcie przetargów i realizacji projektów od strony zakupowo-negocjacyjnej, jak też dbać o dokumentację i rozliczenia z dostawcami od strony compliance.

Informacje o kliencie

Nasz klient to skandynawska organizacja z branży medycznej.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów zakupowych w zakresie produktów i usług celem zapewnienia przewagi konkurencyjnej
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie przetargów zapewniając terminowość, transparentność i zgodność z polityką zakupową firmy
  • Wyszukiwanie dostawców, prowadzenie negocjacji handlowych, uzgodnianie zapisów kontraktowych, zarządzanie relacjami z dostawcami
  • Bliska współpraca z klientami wewnętrznymi (sprzedaż, jakość, logistyka, finanse)
  • Zapewnienie właściwej obsługi procesu i przepływu dokumentacji w SAP

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, najchętniej w obszarze finansów, zarządzania lub logistyki
  • 4-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku zakupowym
  • Poświadczone przykładami doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych i realizowaniu celów oszczędnościowych
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Wysokie umiejętności analityczne, dokładność
  • Zaangażowanie, nastawienie na rezultat
  • Mile widziane doświadczenie techniczne np. w pracy z urządzeniami medycznymi, infrastrukturą IT etc.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

  • Stabilna praca w firmie o doskonałej kulturze organizacyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page