Księgowy ze znajomością podatków (rynki EMEA)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonego specjalisty do spraw księgowości, ze znajomością podatków i języka angielskiego. Oferujemy pracę w modelu hybrydowym.

Informacje o kliencie

Nasz klient to firma z branży retail, producent akcesoriów modowych z kapitałem australijskim. W 2022 roku rozpoczęliśmy budowę struktury SSC w Warszawie, i wciąż zwiększamy zatrudnienie w zespole księgowym. Firma obsługuje rynki z regionu EMEA, Saudi Arabia oraz RPA.

Opis stanowiska

  • Kalkulacja miesięczna deklaracji VAT;
  • Rozliczenia międzyokresowe na koniec miesiąca;
  • Analiza rachunku zysków i strat na koniec miesiąca;
  • Uzgodnienia bilansów;
  • Compliance podatkowy oraz sprawozdawczość;
  • Zaangażowanie w audyt końcoworoczny;

Profil kandydata

  • Doświadczenie w obszarze księgi głównej, w tym wiedza o podatkach i kontroli wewnętrznej;
  • Uprzednia współpraca z rynkami zagranicznymi;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Silne umiejętności analityczne i organizacyjne;
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office;
  • Doświadczenie z oprogramowaniem ERP (Oracle będzie dodatkowym atutem);

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • Płatny dzień wolny na urodziny;
  • Hybrydowy model pracy (2 razy w tygodniu z biura);
  • Biuro na Powiślu;
  • Udział w tworzeniu nowej struktury międzynarodowej;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page