Księgowy z językiem węgierskim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za pełną księgowość węgierskiej spółki, w tym sprawozdania finansowe i deklaracje podatkowe.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze retail, obecnej w ponad 40 krajach, poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowej/Księgowego ze znajomością języka węgierskiego.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości zależnej spółki węgierskiej
  • Zamknięcia okresów księgowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i statutowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Reprezentowanie spółki w kontaktach z instytucjami podatkowymi na Węgrzech
  • Obsługa audytu
  • Sporządzanie analiz ad hoc

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowana dziedzina: finanse lub rachunkowość
  • Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • Udokumentowane doświadczenie w księgowości,
  • Znajomość węgierskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy

  • Zniżki na zakup produktów firmy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Biuro w Centrum Warszawy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page