Księgowy/Księgowa

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa pełnej księgowości spółek
  • Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych
  • Pomoc przy zamknięciu okresów księgowych
  • Weryfikacja i rejestrowanie faktur
  • Udział w pracach związanych ze sprawozdawczością finansową, raportami okresowymi, rozliczeniami podatkowymi itp

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości, preferowane w biurze rachunkowym
  • Umiejętność samodzielnego opracowania sprawozdań finansowych spółek z o.o.
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima
  • Odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze połowy etatu
  • Wynagrodzenie 3000 zł brutto
  • Umowę o pracę
  • Miejsce pracy Puławska-Bogatki
VLOG