Księgowy ds. podatków (VAT)

Talentuno Technologies Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Przygotowywanie deklaracji VAT, Intrastat i EC Sales List w sposób zgodny i terminowy oraz uzgadnianie deklaracji z bilansem jednostki biznesowej - dla krajów europejskich.
  • Przygotowanie sprawozdań Intrastat i sprawozdań dotyczących zjawiska WPN (w tym pobieranie sprawozdań, opracowywanie sprawozdań) dla powyższych krajów.
  • Sporządzanie raportów, sprawdzanie kompletności i dokładności transakcji VAT zawartych w dokumentacji VAT.
  • Uzgodnienie deklaracji VAT należnego z VAT GL.
  • Salda przelewów z kont przejściowych VAT do należności / zobowiązań z tytułu VAT.
  • Przygotowanie wniosku o płatność VAT i przesłanie do zatwierdzenia - jeśli jest płatny.
  • Przeprowadzanie rozliczeń VAT.
  • Odpowiedzi na pytania lokalnego urzędu skarbowego.

Oferujemy:

  • Pozytywnie nastawione i międzynarodowe środowisko pracy.
  • Możliwość nauki i rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń, w tym karta sportowa, prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, środy owocowe, zwrot z karty podróżnej, dodatkowy dzień urlopu.
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum miasta (inteligentny i ekologiczny budynek w pobliżu Dworca Zachodniego).
  • Chillout room, parking dla rowerów, prysznice.

Wymagania

  • Ma doświadczenie w zakresie finansów/VAT.
  • Posiada silna zdolność do analizowania informacji i tworzenia dokładnych informacji w odpowiednim czasie.
  • Biegle posługuje się programem Excel - Tabele przestawne, Vlookups.
  • Rozumie działalności dużej międzynarodowej korporacji.
  • Zna język angielski na poziomie C1.

Prezentacja firmy

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa