Księgowy/a

Renault

Warszawa, mazowieckie

KONCERN RENAULT poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowy/a

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji zdarzeń operacyjnych, ich księgowanie, kontrola zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i bilansowego oraz analiza kont księgowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Księgowanie wydatków pracowników oraz podróży służbowych
  • Księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży
  • Sporządzanie sprawozdawczości dla GUS i NBP
  • Pomoc w przygotowywaniu miesięcznych raportów, zestawień.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 5 lat)
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane zadania, dobra organizacja pracy
  • Dokładność, rzetelność, terminowość, staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym koncernie motoryzacyjnym,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna),
  • Możliwość dalszego rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie C.V. ze zdjęciem i listu motywacyjnego
w ciągu 14 dni od chwili ukazania się ogłoszenia
poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Renault Polska Sp. z o.o.