Księgowy/a z językiem niemieckim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jeśli jesteś otwarty/a na pracę w dziale księgowości i codzienną pracę w języku niemieckim - aplikuj!

Poszukujemy osób z doświadczeniem, jak i osoby chcące rozwijać się w tym kierunku.

Dla naszego klienta z branży nieruchomości, firmy współpracującej z zespołami z Niemiec poszukujemy Księgowej/ego.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko : Księgowy/a z językiem niemieckim.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa księgowa podległej nieruchomości
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału, roku
  • Współpraca w języku niemieckim z zarządcami nieruchomości i inwestorami w Niemczech
  • Przeprowadzanie obrotu płatniczego
  • Klasyfikacja i księgowanie przychodzących i wychodzących płatności oraz wyjaśnianie wszelkich różnic oraz kontrola zgodności sald
  • Tworzenie dokumentacji do deklaracji podatkowych (niemieckich)
  • Księgowanie faktur przychodzących dotyczących obiektu ,należności najemców, rezerw oraz refaktur

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • 2-4 lata doświadczenie zawodowe na w obszarze księgowości
  • Wykształcenie wyższe/ lub w trakcie studiów magisterskich - kierunki ekonomiczne
  • Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Analityczne myślenie i praca w skupieniu

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy (+ home office)
  • Dofinansowanie do szkoleń branżowych i językowych
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page