Genprox Sp. z o.o.

Księgowa

Od: Genprox Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie pełnej księgowości dla Klientów zgodnie z przepisami prawa bilansowego oraz przepisami podatkowymi,
  • Tworzenie miesięcznych bilansów, rachunków wyników oraz sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i dokonywanie uzgodnień księgowych,
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS,
  • Aktywna współpraca i komunikacja z Klientami,
  • Sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb Klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse),
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w wewnętrznym dziale księgowości lub w biurze rachunkowym,
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych,
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania lub uczestnictwa w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • Dobra znajomość aktualnych przepisów z dziedziny prawa podatkowego i prawa bilansowego.

Oferujemy:

  • Pracę pełną perspektyw w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej bardzo ciekawe projekty,
  • Umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym lub w zależności od preferencji atrakcyjną umowę B2B,
  • Możliwość szkoleń zawodowych umożliwiających ciągłe podnoszenie kwalifikacji płatnych przez pracodawcę,
  • Rozwój zawodowy i możliwość zaangażowania w inne projekty doradztwa finansowego,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i zaangażowanie w projekty biznesowe,
  • Pracę w nowoczesnych biurach Brain Embassy na Al. Jerozolimskich 181B w Warszawie,
  • Pracę w zgranym zespole i otwarty management team zaangażowany w codzienną pracę ze swoim zespołem.