Księgowa/y lub Samodzielna/y Księgowa/y

AMViS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś księgowym z powołania i wyboru? Nie chcesz pracować w korporacyjnym pędzie na open space? Wolisz spokój, dialog i wspólne rozwiązywanie problemów? Stabilizację i przyjazną atmosferę, gdzie pracownicy dzielą się wiedzą, a klientów traktuje się indywidualnie? Jeśli brzmi to dla Ciebie dobrze - zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu Biura Rachunkowego AMViS Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości dla Klientów Spółki zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami podatkowymi;
  • Sporządzanie miesięcznych bilansów, rachunków wyników oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT;
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów dla organów państwowych;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS, audytorzy itd.;
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w obszarze finansowo/księgowym, w pracy na podobnym stanowisku;
  • Zdolności do szybkiego uczenia się
  • Doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości spółek handlowych
  • Dobrej teoretycznej i praktycznej znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości
  • Znajomości systemów finansowo-księgowych RAKS SQL oraz pakietu MS Office;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywności – praca w zespole i z Klientami;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pozytywnego usposobienia;
  • Rzetelności, skrupulatności, samodzielności i odpowiedzialności.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów kadrowo-płacowych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozpoczęcie pracy od zaraz.
  • Wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska;
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Możliwość Podnoszenie kompetencji przez udział w indywidualnie dopasowanych szkoleniach merytorycznych;
  • Serdeczną atmosferę w pracy.
  • Pakiet socjalny zgodnie z regulaminem Biura

Prezentacja firmy

AMViS istnieje na rynku usług rachunkowych od 16 lat. <br/> <br/>Podstaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse