Księgowa/y ds. podatków

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, renomowanej marki zajmującej się produkcją techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Księgowej ds. podatków. Jako nowy pracownik staniesz się częścią zespołu księgi głównej, w wewnętrznym zespole księgowości.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • przygotowanie rozliczeń w zakresie podatku VAT
  • analiza danych i przygotowanie JPK
  • przygotowywanie informacji podsumowujących
  • przygotowanie korekt deklaracji VAT, korekt informacji podsumowujących oraz korekt JPK
  • weryfikacja zapisów księgowych w zakresie VAT i kontrola sald
  • wdrażanie usprawnień w systemie finansowo-księgowym oraz bieżących zmian wynikających z przepisów podatkowych

Profil kandydata

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • powyżej 3 lat doświadczenia zawodowego w księgowości - z naciskiem na obszar VAT
  • znajomość systemu SAP
  • język angielski na poziomie min. B1
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustawy o podatku od towarów i usług
  • znajomość programu Excel- poziom średnio-zaawansowany
  • doświadczenie w obszarze rozliczania podatku VAT

Oferujemy

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Multisport
  • program wsparcia pracowników EAP
  • dofinansowanie do posiłków
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do okularów
  • zwrot kosztów za bilety do teatru/ filharmonii/ opery/ na koncerty w określonej kwocie w skali roku
  • rabaty na produkty firmowe
  • dofinansowanie do studiów
  • bezpłatny parking
  • możliwe rozpoczęcie pracy w godzinach 7-10
  • możliwość pracy hybrydowej

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page