Księgowa/y - Centrum - angielski - SAP

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Ze względu na rozwój organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/ego.

W perspektywie roku osoba na tym stanowisku będzie miała okazję stopniowo poszerzać zakres obowiązków.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna firma z branży mediowej, z siedzibą w centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży
  • Wystawianie not korygujących
  • Księgowanie i ewidencja wyciągów bankowych
  • Rozliczanie i ewidencja kart płatniczych
  • Rozliczanie delegacji (krajowe i zagraniczne)
  • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami, kontrola rozrachunków
  • Udział w procesie cyklicznych zamknięć

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Min. 2 roku doświadczenia w pracy w wewnętrznym dziale księgowym lub Account Receivables w SSC
  • Znajomość polskich przepisów rachunkowych, VAT, CIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
  • Mile widziane znajomość systemu SAP

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość otrzymania premii rocznej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna i mało formalna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page