Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje obowiązki?

  1. Udział w sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
  2. Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  3. Optymalizacja działalności spółek od strony finansowej
  4. Przygotowywanie list płac
  5. Raportowanie i współpraca z instytucjami zewnętrznymi - GUS, US, ZUS, banki
  6. Wystawianie faktur sprzedaży

Czego oczekujemy?

  1. Min. 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym
  2. Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, finansów
  3. Praktyczna znajomość programu Excel

Dodatkowe atuty:

  1. Znajomość programu księgowego Raks SQL, PŁATNIK
  2. Wiedza z zakresu cen transferowych
  3. Doświadczenie w branży energetycznej
  4. Ukończone kursy lub studia podyplomowe z zakresu księgowości, wynagrodzeń lub podatków
  5. Rozpoczęte postępowanie kwalifikacyjne na biegłego rewidenta

Co oferujemy?

  1. Odpowiedzialne zadania, których właściwa realizacja ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy
  2. Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu
  3. Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
  4. Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (8-16 lub 9-17)
  5. Dogodną lokalizację w pobliżu dworca kolejowego oraz stacji metra

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa