Księgowa/ Księgowy

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Twoja przyszła Firma

Naszym Klientem jest największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, jak również europejski lider w produkcji systemów nawadniających, a także wiodący producent narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Księgowej/ Księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie przelewów bankowych (faktury, zaliczki, delegacje)
  • Dekretowanie i księgowanie faktur VISA i gotówkowych
  • Dekretowanie faktur paliwowych i kosztowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie delegacji krajowych
  • Wystawianie faktur wewnętrznych
  • Rozliczanie kasy i przygotowanie raportów kasowych
  • Zestawienie kosztów użytkowania samochodów służbowych z epp
  • Przeksięgowanie zapłaconych not odsetkowych i kosztów sądowych w przychody
  • Sprawdzanie kont księgowych
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej (8-16/ 9-17)
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu (Warszawa - Bródno)

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dostępność do podjęcia pracy jak najszybciej !
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B1).
  • Bardzo dobrą organizację pracy.
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.
  • Znajomość programu REX i Scala bedzie dodatkowym atutem
Devire Devire Devire Devire