Księgowa/ Księgowy

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma

Naszym Klientem jest największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, jak również europejski lider w produkcji systemów nawadniających, a także wiodący producent narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Księgowej/ Księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie przelewów bankowych (faktury, zaliczki, delegacje)
  • Dekretowanie i księgowanie faktur VISA i gotówkowych
  • Dekretowanie faktur paliwowych i kosztowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie delegacji krajowych
  • Wystawianie faktur wewnętrznych
  • Rozliczanie kasy i przygotowanie raportów kasowych
  • Zestawienie kosztów użytkowania samochodów służbowych z epp
  • Przeksięgowanie zapłaconych not odsetkowych i kosztów sądowych w przychody
  • Sprawdzanie kont księgowych
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej (8-16/ 9-17)
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu (Warszawa - Bródno)

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dostępność do podjęcia pracy jak najszybciej !
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B1).
  • Bardzo dobrą organizację pracy.
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.
  • Znajomość programu REX i Scala bedzie dodatkowym atutem

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse