Opis stanowiska pracy

Firma INTAX-DP sp. z o.o. zajmuje się obsługą księgową i kadrową małych i średnich podmiotów gospodarczych.

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie pełnej księgowości oraz księgowości uproszczonej (KPiR)
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC, i inne)
  • kontrola merytoryczna i rachunkowa otrzymanych dokumentów księgowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej
  • obsługa kadr i płac

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • wskazana znajomość programu PŁATNIK, zagadnień kadrowo-płacowych, Kodeksu Pracy
  • preferowana dobra znajomość programu RAKS SQL
  • dobra znajomość pakietu MS Office, arkusza kalkulacyjnego Excel
  • znajomość przepisów prawa podatkowego
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne

Dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez INTAX-DP sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Firma \"intax\" Doradztwo Podatkowe istnieje na rynku blisko 20 l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse