Księgowa /Księgowy

People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży konsultingowej z zakresu usług księgowych poszukujemy aktualnie:

Sam/6/01/2018/NG

Zakres obowiązków:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie płatności związanych z działalnością firmy
  • Kontrola sald należności i zobowiązań
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację
  • Sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS i NBP oraz deklaracji INTRASTAT
  • Kontakt z Klientami firmy
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: banki, US, GUS, itp.
  • Koordynacja obiegu dokumentów

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe)
  • Min. rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w biurze rachunkowym)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Bardzo dobra znajomość MsOffice
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy i raportowaniu w strukturach międzynarodowych

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielne stanowisko, możliwości poszerzania swoich kompetencji i rozwoju w ramach struktur,
  • Pozytywną atmosferę, pracę w zgranym zespole
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, imprezach branżowych, cykliczne spotkania i wyjazdy integracyjne

Warunki zatrudnienia

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej/ubezpieczenia medycznego)
  • Elastyczny, zadaniowy tryb pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Grupa People (nr wpisu 403) reprezentuje wieloletnie doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat